• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Łukasz Szczepuła z srebrnym medalem

środa, 22.07.2020 - 09:52

Zawodnik Klubu Sudety Łukasz Szczepuła wywalczył drugie miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących 2020 w strzelectwie z broni pneumatycznej, które odbyły się 2-5 lipca w Tarnowie. Tym samym mieszkaniec gminy Oława awansował do finału Mistrzostw Polski, które odbędą się 13-16 sierpnia we Wrocławiu. Gratulujemy!

Do finału awansowało także pozostałych siedmiu zawodników klubu Sudety, którzy od lat rywalizują w barwach gminy Oława i miasta Oława. Ostatnio oba samorządy ufundowały kolejne stroje sportowe, które jak stwierdził Pan Łukasz  – przyniosły szczęście i worek medali. Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!

fot. archiwum zawodników