Łukasz Szczepuła z srebrnym medalem
środa, 22.07.2020 - 09:52
Zawodnik Klubu Sudety Łukasz Szczepuła wywalczył drugie miejsce w półfinale Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących 2020 w strzelectwie z broni pneumatycznej, które odbyły się 2-5 lipca w Tarnowie. Tym samym mieszkaniec gminy Oława awansował do finału Mistrzostw Polski, które odbędą się 13-16 sierpnia we Wrocławiu. Gratulujemy!
Do finału awansowało także pozostałych siedmiu zawodników klubu Sudety, którzy od lat rywalizują w barwach gminy Oława i miasta Oława. Ostatnio oba samorządy ufundowały kolejne stroje sportowe, które jak stwierdził Pan Łukasz – przyniosły szczęście i worek medali. Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!
fot. archiwum zawodników
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Uwaga – Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Oława na lipiec i sierpień
środa, 03.06.2026 - 16:41 -
Czytaj dalej
Nadleśnictwo Oława wprowadziło okresowy zakaz wstępu do lasu na części terenu Leśnictwa Bystrzyca
środa, 03.06.2026 - 15:46 -
Czytaj dalej
Od 4 do 7 czerwca Koło Łowieckie SZARAK Jelcz-Laskowice organizuje polowania dewizowe
środa, 03.06.2026 - 15:32