Łukasz Szczepuła Mistrzem Polski
środa, 02.12.2020 - 12:11
W ostatnim tygodniu listopada na strzelnicy WKS Śląsk odbyły się Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Pneumatycznym osób niewidzących i słabowidzących. Nasz mieszkaniec - Łukasz Szczepuła wywalczył złoto w konkurencji trzech postawach strzeleckich: klęcząc, leżąc i stojąc. Gratulujemy!
To nie jedyny sukces sportowców reprezentujących barwy gminy Oława i miasta Oława na tegorocznych Mistrzostwach Polski. Koleżanka klubowa pana Łukasza Edyta Dering Gorazdowska wywalczyła wice mistrzostwo w postawie stojącej. Gratulujemy!
fot. archiwum sportowców
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Uwaga – Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Oława na lipiec i sierpień
środa, 03.06.2026 - 16:41 -
Czytaj dalej
Nadleśnictwo Oława wprowadziło okresowy zakaz wstępu do lasu na części terenu Leśnictwa Bystrzyca
środa, 03.06.2026 - 15:46 -
Czytaj dalej
Od 4 do 7 czerwca Koło Łowieckie SZARAK Jelcz-Laskowice organizuje polowania dewizowe
środa, 03.06.2026 - 15:32