• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Łukasz Szczepuła Mistrzem Polski

środa, 02.12.2020 - 12:11

W ostatnim tygodniu listopada na strzelnicy WKS Śląsk odbyły się Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Pneumatycznym osób niewidzących i słabowidzących. Nasz mieszkaniec - Łukasz Szczepuła wywalczył złoto w konkurencji trzech postawach strzeleckich: klęcząc, leżąc i stojąc. Gratulujemy!

To nie jedyny sukces sportowców reprezentujących barwy gminy Oława i miasta Oława na tegorocznych Mistrzostwach Polski. Koleżanka klubowa pana Łukasza Edyta Dering Gorazdowska wywalczyła wice mistrzostwo w postawie stojącej. Gratulujemy!

fot. archiwum sportowców