Łukasz Kucyniak najlepszym sportowcem 2017/2018

poniedziałek, 10.09.2018 - 08:52

8 września br. na stadionie Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej została wręczona nagroda Łukaszowi Kucyniakowi - najlepszemu zawodnikowi czwartoligowemu w powiecie oławskim w sezonie 2017/2018. Konkurs zorganizowała Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie, nagrodę współfinansowała gmina Oława, miasto Oława oraz Bank Spółdzielczy w Oławie.

Nagrodę wręczali m.in. przewodniczący Rady Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Oławie – Jan Kownacki, burmistrz miasta Oława – Tomasz Frischmann i redaktor Gazety Powiatowej Wiadomości Oławskie – Krzysztof Trybulski. Dekoracja odbyła się przed rozpoczęciem meczu charytatywnego na rzecz Grzegorza Galasińskiego i Natalki Zezuli, z udziałem ekstraklasowych drużyn WKS Śląsk Wrocław i Miedzi Legnica (0:3).

Łukasz Kucyniak przez kilka sezonów reprezentował barwy drużyny Foto-Higiena Gać. W minionym sezonie był jaj kapitanem. Był także najlepszym piłkarzem w barażowym meczu Foto-Higieny z Apisem Jędrzychowice, przyczyniając się do powrotu drużyny do rozgrywek krajowych. Obecnie kontynuuje karierę piłkarska w innej drużynie z naszej gminy – Orle Marszowice. Gratulujemy!