W kwietniu – zbiórka objazdowa w Gminie Oława

środa, 07.03.2018 - 10:16

9 kwietnia rusza objazdowa zbiórka odpadów komunalnych MPSZOK, potrwa do 25 kwietnia. Odpady należy wystawić przed teren swojej posesji do godziny 7.00 dnia w którym będzie przeprowadzona zbiórka.

Podczas zbiórki będą odbierane:

– meble i inne odpady wielkogabarytowe,
– odpady zielone (pakowane w worki),
– zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
– zużyte opony rowerowe, motorowerowe, motocyklowe, z innego sprzętu domowego (np. z wózków dziecięcych), z samochodów osobowych
– tekstylia, odzież (pakowane w worki)

Podczas zbiórki nie będą odbierane:
– opony ze sprzętu rolniczego, samochodów ciężarowych i dostawczych,
– tworzywa sztuczne pochodzące z nielegalnego demontażu pojazdów i sprzętu elektronicznego,
– odpady zielone złożone luzem,
– zmieszane odpady komunalne, (np. przetwory w słoikach),
– odpady pobudowlane i poremontowe (np. styropiany, regipsy, gruz, okna, szkło, farby i inne chemikalia).

Odpady komunalne pochodzące z nieruchomości zamieszkałych nie objęte zbiórką objazdową można dostarczyć do PSZOK w Godzikowicach.

Informacja w wersji pdf kliknij tutaj

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława”:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Oława, pl. marsz. J. Piłsudskiego 28, Oława 55-200 Oława. Jestem świadom/świadoma, że moja zgoda może być odwołana w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter Gminy Oława”. Usługa „Newsletter Gminy Oława” umożliwia zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji z życia gminy Oława.

Korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława” jest dobrowolne, bezpłatne, bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter Gminy Oława”, Gmina Oława pozyskuje w procesie rejestracji od zainteresowanych osób adresy poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie możliwe jest korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława”.
Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, tj. adresu e-mail, co równoznaczne jest z zaprzestaniem świadczenia usług „Newsletter Gminy Oława”.
W celu usunięcia danych należy wystosować do Gminy Oława na adres promocja@gminaolawa.pl prośbę o usunięcie danych z zasobów Gminy Oława. Mail z prośbą należy wysłać z adresu, który był podany przy rejestracji i stanowi dane osobowe użytkownika usługi „Newsletter Gminy Oława. Użytkownik otrzyma maila z potwierdzeniem usunięcia jego danych.
Administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, 71 313-30-44, sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Gminy Oława” i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa.
Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława” reguluje Zarządzenie Zastępcy Wójta Gminy Oława nr 104/2018 z dnia 25.05.2018 – Kliknij tutaj

Usługa Newslettera Gminy Oława będzie aktywna wkrótce…