• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Kierownik ŚDS w Oleśnicy Małej ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego

czwartek, 15.02.2018 - 13:28

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zostało opublikowane ogłoszenie kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej o naborze na stanowisko głównego księgowego w wymiarze 1/2 etatu.

Ogłoszenie odnajdą Państwo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej – kliknij tutaj.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub listownie w zamkniętej kopercie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej 52 lub w budynku filialnym Urzędu Gminy Oława na ul. św. Rocha 3, pok. nr 11, z dopiskiem “Nabór na wolne stanowisko pracy: główny księgowy w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej”.

Termin upływa z dniem 28 lutego br. o godzinie 12.00.