• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

KGW Ścinawa w półfinale wojewódzkim Festiwalu KGW „Polska od Kuchni”

piątek, 28.05.2021 - 10:33

Panie już przygotowują się do występu. Półfinał odbędzie się 12 czerwca na Zamku Czocha. Od 6 czerwca rozpocznie się głosowanie poprzez fb i smsy. Więcej informacji wkrótce. Bądźcie czujni, będziemy potrzebować Waszych głosów!

Przypomnijmy, że nasze panie ze Ścinawy znalazły się w gronie 10 najlepszych kół gospodyń wiejskich na Dolnym Śląsku. Rywalizacja przebiegała w kilku konkurencjach:

– W kategorii „Miss 45+” I miejsce wywalczyła pani Jolanta Cebulak, wieloletnia członkini KGW Ścinawa i jednocześnie sołtys miejscowości
– IV miejsce w kategorii „Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa – opowiedz swoją historię”
– V miejsce – konkurs artystyczny – Kankan 50+
– X miejsce – konkurs kulinarny
Jeszcze raz gratulujemy. I trzymamy kciuki!
Więcej informacji o pierwszym etapie festiwalu „Polska od kuchni” kliknij tutaj