• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

KGW Ścinawa na Finale w Warszawie

środa, 29.09.2021 - 10:33

W ubiegłą sobotę, 25 września, na PGE Narodowym odbył się Finał Festiwalu KGW „Polska od Kuchni”. Podczas uroczystej gali, nasze panie z Koła Gospodyń Wiejskich Ścinawa, odebrały zwycięski puchar w kategorii „Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa”. Gratulujemy!

Jeszcze raz dziękujemy Paniom za podjęcie rywalizacji, godne reprezentowanie i promowanie naszej gminy, powiatu i województwa dolnośląskiego. Gratulujemy sukcesu!

Przypomnijmy, że panie z KGW Ścinawa otrzymały zaproszenie do udziału w Finale Festiwalu KGW „Polska od Kuchni”, dzięki wygranej w kategorii Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa. Rywalizacja odbyła się podczas półfinału 12 czerwca na Zamku Czocha. Więcej informacji i zdjęcia z półfinału:   kliknij tutaj oraz tutaj.

fot. archiwum KGW Ścinawa