Kasa Urzędu Gminy Oława nieczynna od 6 do 17 sierpnia

czwartek, 12.07.2018 - 11:05

Informujemy, że w dniach od 6 do 17 sierpnia br. kasa Urzędu Gminy Oława będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika.

Wszystkie należności tj.: podatki, opłaty za śmieci i inne należy dokonywać bez prowizji i dodatkowych opłat w placówce Banku PKO Bank Polski SA, zlokalizowanym w Rynku w Oławie.

Opłaty można dokonywać również przelewem na indywidualne rachunki bankowe Urzędu Gminy Oława wskazane w ankietach opłat lub na rachunek bieżący: 82 1020 5226 0000 6902 0596 2982.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.