Już w ten piątek rusza Oławski Festiwal Food Trucków

środa, 24.07.2019 - 14:53

To będzie prawdziwa uczta! Już w ten piątek po raz trzeci na oławskie Miasteczko Ruchu Drogowego przyjedzie aż dwadzieścia Food Trucków z jedzeniem z niemal całego świata.

III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię “Bodyguard Zawodowiec”. W sobotę food trucki karmić będą od godziny 12:00, w tym dniu również nie zabraknie “kina pod chmurką”, na ekranie zobaczyć będzie można kolejną komedię “Berek”.To jednak nie koniec naszej imprezy, Festiwal Food Trucków czynny będzie również w niedzielę od godziny 12:00 do 19:00.

Poza doskonałym jedzeniem, atrakcje dla dzieci (wesołe miasteczko), strefa chillout przygotowana przez firmę Essity oraz muzyka na żywo, gry i zabawy.