• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Już jutro, po dwuletniej przerwie, startuje Oławski Jarmark Wielkanocny

piątek, 08.04.2022 - 14:32

Przypominamy, w 2019 roku w konkursie kulinarnym wybieraliśmy najsmaczniejszą Babę Wielkanocną. Okazało się, że najsmaczniejsze pieką mieszkanki naszej gminy. W drugi dzień Jarmarku wybieraliśmy z kolei najpiękniejszą kraszankę. Zobaczcie na zdjęciach jak było.

Przypominamy, że już jutro rozstrzygniemy konkurs kulinarny na Mazurka Wielkanocnego, a w niedzielę wybierzemy Najpiękniejszą palmę. Zapraszamy!

 

A tak było dwa lata temu: