• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Jubileusz 50-lecia służby Władysława Baranieckiego

czwartek, 17.05.2018 - 12:01

6 maja odbyła się uroczystość 50-lecia służby w Ochotniczej Straży Pożarnej Władysława Baranieckiego, prezesa OSP w Siecieborowicach.

W liście skierowanym do jubilata zastępca wójta Teresa Jurijków-Górska złożyła gratulacje i wyrazy uznania. Podziękowała za wieloletnie sprawne zarządzanie jednostką – „za codzienną gotowość ochrony bezpieczeństwa i mienia mieszkańców, nie tylko Siecieborowic, ale całej naszej gminy. Dziękujemy za ofiarność, poświęcenie i liczne wyzwania, które druh ochotnik musi pogodzić z życiem rodzinnym i zawodowym.”

Na uroczystości, wśród zaproszonych gości obecne były z Urzędu Gminy Oława: sekretarz gminy Oława Maria Bożena Polakowska oraz skarbnik Danuta Król.

Przyłączamy się do życzeń i gratulacji.

fot. Tadeusz Frysztak UG Oława

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.