Jubileusz 50-lecia małżeństwa Państwa Tomickich
poniedziałek, 20.09.2021 - 13:33
- „Dzisiejsza uroczystość stwarza znakomitą okazję, by w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Gminy Oława złożyć Dostojnym Jubilatom życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz pogody ducha. Życzymy Państwu dużo siły i twórczego zapału do podejmowania wielu inicjatyw, a także byście cieszyli się szacunkiem i miłością rodziny, sąsiadów i przyjaciół.” – napisał w liście gratulacyjnym p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata. Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w ubiegły piątek, tj. 17 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie.
Przy Marszu Mendelssohna p.o. wójta dokonał honorowej dekoracji Państwa Tomicckich medalami od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Uroczystość prowadziła kierownik USC Renata Wolf. Na zakończenie p.o. wójta wręczył list gratulacyjny, kwiaty i słodkie upominki. Zrobiono także pamiątkowe zdjęcia. Przyłączamy się gratulacji, życząc szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Informacja o przyznanych dotacjach na wsparcie zadań z zakresu rozwoju sportu
czwartek, 18.06.2026 - 10:07 -
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12