Jubileusz 50-lecia małżeństwa Państwa Tomickich

poniedziałek, 20.09.2021 - 13:33

- „Dzisiejsza uroczystość stwarza znakomitą okazję, by w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Gminy Oława złożyć Dostojnym Jubilatom życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz pogody ducha. Życzymy Państwu dużo siły i twórczego zapału do podejmowania wielu inicjatyw, a także byście cieszyli się szacunkiem i miłością rodziny, sąsiadów i przyjaciół.” – napisał w liście gratulacyjnym p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata. Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w ubiegły piątek, tj. 17 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie.

Przy Marszu Mendelssohna p.o. wójta dokonał honorowej dekoracji Państwa Tomicckich medalami od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Uroczystość prowadziła kierownik USC Renata Wolf. Na zakończenie p.o. wójta wręczył list gratulacyjny, kwiaty i słodkie upominki. Zrobiono także pamiątkowe zdjęcia. Przyłączamy się gratulacji, życząc szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy.