• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Podczas Jarmarku Wielkanocnego – konkursy na mazurka, nalewkę wiosenną i palmę

czwartek, 22.02.2018 - 09:58

Jarmark Wielkanocny już za miesiąc - 23-25 marca (pt.-niedz.) . Tradycyjnie podczas Jarmarku zostaną przeprowadzone konkursy, w tym roku: na mazurka wielkanocnego, domową nalewkę wiosenną oraz najładniejszą palmę wielkanocną. Poniżej zamieszczamy regulaminy konkursów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Do wygrania nagrody pieniężne.

Konkursy zostaną rozstrzygnięte w drugim i trzecim dniu Jarmarku. W sobotę, tj. 24 marca komisja konkursowa będzie wybierać najsmaczniejszego mazurka wielkanocnego i najlepszą domową nalewkę wiosenną. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy do godziny 13.00 dostarczyć konkursowy produkt do namiotu organizatora, który  znajdować się będzie na oławskim Rynku. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników o godzinie 15.00.

W niedzielę, tj. 25 marca wybierać będziemy najładniejszą palmę wielkanocną. Do godziny 13.00 należy dostarczyć konkursową palmę do namiotu organizatora. Ogłoszenie wyników zaplanowano na godzinę 14.00.

Poniżej do pobrania regulaminy konkursów i karty zgłoszeniowe. Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Oława, pod numerem telefonu: 71-38-12-203

Regulamin Konkursu na Mazurek Wielkanocny – kliknij tutaj
Formularz zgłoszeniowy – Konkurs na Mazurek Wielkanocny: kliknij tutaj, kliknij tutaj

Regulamin konkursu na Domową Nalewkę Wiosenną – kliknij tutaj
Formularz zgłoszeniowy – Konkurs na Domową Nalewkę Wiosenną: kliknij tutaj, kliknij tutaj

Regulamin konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną – kliknij tutaj
Formularz zgłoszeniowy – konkurs na palmę wielkanocną: kliknij tutaj, kliknij tutaj

Jarmark Wielkanocny, obędzie się w dniach od 23 do 25 marca br. na oławskim Rynku. Organizatorami wydarzenia są trzy samorządy: Gmina Oława, Miasto Oława i Gmina Domaniów. Serdecznie zapraszamy!