• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Jarmark Wielkanocny – zapraszamy do udziału w konkursach

czwartek, 10.03.2022 - 15:33

9 i 10 kwietnia na oławskim Rynku odbędzie się Jarmark Wielkanocny organizowany przez trzy samorządy: gminę Oława, miasto Oława oraz gminę Domaniów. Zapraszamy wystawców z terenu naszej gminy do udziału w roli wystawców. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursach. W tym roku będziemy wybierać Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną oraz Mazurek Wielkanocny. Szczegóły poniżej.

Regulamin działalności handlowejkliknij tutaj
Karta zgłoszenia – kliknij tutaj

W tym roku podczas Jarmarku rozstrzygniemy konkursu na najsmaczniejszego Mazurka Wielkanocnego:

Regulamin konkursu – kliknij tutaj
Karta zgłoszenia – kliknij tutaj

 

Rozstrzygniemy również konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną:

Regulamin konkursu – kliknij tutaj
Karta zgłoszenia kliknij tutaj