II Puchar Dolnego Śląska w Judo
W ubiegłą niedzielę 6 listopada w przyszkolnej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Marcinkowicach odbył się II Puchar Dolnego Śląska w judo. Organizatorem wydarzenia była szkoła Judo Lisy we współpracy z gminą Oława i Sekcją Judo i Sumo MKS Juvenia.
W zawodach wystartowało 460 zawodniczek i zawodników z Dolnego Śląska i okolicznych województw. Przyjechali do nas również judocy z Niemiec. Sportowo zawody były na wysokim poziomie i nie brakowało wielkich emocji.
Przedstawiciel organizatora Marcin Niedzielski złożył – Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji dla pana Artur Piotrowski- Wójt Gminy Oława i pani dyrektor Jadwigi Falkowskiej za udostępnienie hali sportowej.
Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodniczki i zawodnicy klubu Judo Lisy, którzy zdobyli medale:
Złoty medal:
Giorgio Chartolani, Zosia Biega, Aleksy Łabowski, Alex Piebiak, Czesław Szamburski
Srebrny medal:
Wiktor Wasąg, Maja Kuczmarz, Dominik Nazarewycz, Mateusz Wróblewski, Maksymilian Szpak, Karolina Pietrzak, Leon Błauciak, Karol Proba
Brązowy medal:
Wiktor Herich, Magda Jarska, Agata Trębacz, Agata Sokołowska, Antoni Florczyk, Alicja Wójcik, Julia Wilińska, Jan Rożek, Staszek Biega, Sebastian Nazarewycz, Antek Kozłowski
Tuż poza podium:
Jakub Trościaniec, Ada Grabowska, Aniela Maśluszczak, Dawid Giza, Józef Słobodzian, Liliana Góralska
Gratulujemy!
fot. archiwum Judo Lisów