• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

II Puchar Dolnego Śląska w Judo

czwartek, 10.11.2022 - 14:41

W ubiegłą niedzielę 6 listopada w przyszkolnej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Marcinkowicach odbył się II Puchar Dolnego Śląska w judo. Organizatorem wydarzenia była szkoła Judo Lisy we współpracy z gminą Oława i Sekcją Judo i Sumo MKS Juvenia.

W zawodach wystartowało 460 zawodniczek i zawodników z Dolnego Śląska i okolicznych województw. Przyjechali do nas również judocy z Niemiec. Sportowo zawody były na wysokim poziomie i nie brakowało wielkich emocji.

Przedstawiciel organizatora Marcin Niedzielski złożył – Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji dla pana Artur Piotrowski- Wójt Gminy Oława i pani dyrektor Jadwigi Falkowskiej za udostępnienie hali sportowej.

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodniczki i zawodnicy klubu Judo Lisy, którzy  zdobyli medale:

Złoty medal:

Giorgio Chartolani, Zosia Biega, Aleksy Łabowski, Alex Piebiak, Czesław Szamburski

Srebrny medal:

Wiktor Wasąg, Maja Kuczmarz, Dominik Nazarewycz, Mateusz Wróblewski, Maksymilian Szpak, Karolina Pietrzak, Leon Błauciak, Karol Proba

Brązowy medal:

Wiktor Herich, Magda Jarska, Agata Trębacz, Agata Sokołowska, Antoni Florczyk, Alicja Wójcik, Julia Wilińska, Jan Rożek, Staszek Biega, Sebastian Nazarewycz, Antek Kozłowski

Tuż poza podium:

Jakub Trościaniec, Ada Grabowska, Aniela Maśluszczak, Dawid Giza, Józef Słobodzian, Liliana Góralska

Gratulujemy!

fot. archiwum Judo Lisów