Helena Masło sekretarzem gminy Oława
Dzisiaj, w trakcie LXXI sesji Rady Gminy Oława wójt Artur Piotrowski oficjalnie powitał nową sekretarz – Helenę Masło, która obejmie funkcję, po Marii Bożenie Polakowskiej, już od 2 stycznia przyszłego roku.
Wójt złożył na ręce Heleny Masło gratulacje – „Jestem przekonany, że powierzenie pani pełnienia tej zaszczytnej funkcji to trafny i dobry wybór. Jako wieloletni kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oławie dogłębnie poznała Pani potrzeby i bolączki naszych mieszkańców. Realizowała Pani wiele projektów, współpracowała z wieloma instytucjami, mieszkańcami naszej gminy, dyrektorami szkół, radnymi gminy, czy sołtysami i radami sołeckimi. Posiada Pani ogromny bagaż doświadczeń, dlatego wierzę, że nasza współpraca będzie owocna i profesjonalna, a Gmina Oława pozyskała osobę, która będzie godnie Ją reprezentowała.” Gratulacje złożył również przewodniczący Rady Gminy Oława Mariusz Michałowski.
Przyłączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanych obowiązków.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Wyjątkowy jubileusz w Gaci!
niedziela, 14.06.2026 - 0:22 -
Czytaj dalej
Już jutro, w sobotę, Szkoła Podstawowa w Gaci w obchodzi piękny jubileusz 80-lecia swojego istnienia
piątek, 12.06.2026 - 9:09 -
Czytaj dalej
Pomost nad wodą – jak zrobić to zgodnie z przepisami?
czwartek, 11.06.2026 - 8:28