• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Helena Masło sekretarzem gminy Oława

piątek, 30.12.2022 - 19:09

Dzisiaj, w trakcie LXXI sesji Rady Gminy Oława wójt Artur Piotrowski oficjalnie powitał nową sekretarz – Helenę Masło, która obejmie funkcję, po Marii Bożenie Polakowskiej, już od 2 stycznia przyszłego roku.

Wójt złożył na ręce Heleny Masło gratulacje – „Jestem przekonany, że powierzenie pani pełnienia tej zaszczytnej funkcji to trafny i dobry wybór. Jako wieloletni kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oławie dogłębnie poznała Pani potrzeby i bolączki naszych mieszkańców. Realizowała Pani wiele projektów, współpracowała z wieloma instytucjami, mieszkańcami naszej gminy, dyrektorami szkół, radnymi gminy, czy sołtysami i radami sołeckimi. Posiada Pani ogromny bagaż doświadczeń, dlatego wierzę, że nasza współpraca będzie owocna i profesjonalna, a Gmina Oława pozyskała osobę, która będzie godnie Ją reprezentowała.” Gratulacje złożył również przewodniczący Rady Gminy Oława Mariusz Michałowski.

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanych obowiązków.