• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

21 października 2017r. w hali sportowej w Gaci odbył się I Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, Rad Sołeckich i Klubów Seniora. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn. Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja – pokaz mody z recyklingu. Kreacje zaprezentowane przez modelki okazały się prawdziwymi dziełami sztuki.Inne konkurencje to: Tablica pamiątkowa – mamy się czym pochwalić, występ artystyczny, konkurs kulinarny na ciasto owocowe oraz tor przeszkód.

W rywalizacji I m. zajęły panie z KGW Jankowice Małe, II m. – KGW Gać GAĆaneczki, III – KGW Jaczkowice, IV- ex aequo: Klub Seniora Kalina z Bystrzycy i Rada Sołecka Bystrzycy.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.