• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Gminny Dzień Dziecka – 18 maja, Lizawice

czwartek, 09.05.2019 - 10:29

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy na super zabawę z okazji Dnia Dziecka. Będzie coś dla ciała i umysłu.

18 maja w godzinach od 13:00 do 16:00 boisko w Lizawicach zamieni się w plac zabaw i nauki. Oprócz licznych bezpłatnych dmuchańców, energetycznej zabawy z animatorami z Seledynka, odbędą się warsztaty naukowe. Dzieci przez wesołą zabawę w eksperymentowanie z użyciem profesjonalnego sprzętu laboratoryjnego, będą się uczyć zjawisk przyrodniczych. Naukowcy z Juniora Odkrywcy pokażą, jak kolorowa i nieprzewidywalna może być chemia, jak ciekawa jest biologia, jak wiele zastosować w otaczającym nas świecie ma fizyka.

A jak zgłodniejecie, czeka na Was plenerowa kawiarenka, gdzie będzie można zakupić wspaniałych, domowych wypieków. Oprócz kawiarenki wszystkie atrakcje są bezpłatne. Zapraszamy serdecznie!

Junior Odkrywca – warsztaty naukowe dla dzieci

 

 

 

 

 

Animacje z Seledynkiem

 

 

 

 

 

Seledynka gościliśmy na tegorocznym Oławskim Jarmarku Wielkanocnym:

 

 

 

 

 

Dmuchańce