• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Gminne Zawody w Warcaby

środa, 10.10.2018 - 09:04

4 października br. w Klubie Parnas w Oławie odbyły się Gminne Zawody w Warcaby 100 polowe. W rywalizacji wzięło udział 64 dzieci ze szkół z gminy Oława, którzy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych.

Organizatorem zawodów były Ludowe Zespoły Sportowe, rozgrywki odbywały się w ramach Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych. Zawodnicy grali systemem każdy z każdym w poszczególnych kategoriach wiekowych. Poniżej prezentujemy zwycięzców.

Kategoria – junior młodszy:

Dziewczynki: Natalia Miarecka SP Bystrzyca (Im), Mada Żabińska GSP w Oławie (IIm), Marlena Gąsiorowska SP Osiek (III)

Chłopcy:

Damian  Belica SP Drzemlikowice (Im), Orlando Podgórny SP Osiek (IIm), Jakub Bil GSP w Oławie (IIIm.)

Kategoria – orlik

Dziewczynki: Natalia Laskowska SP Osiek (Im), Anastazja Bagińska SP Ścinawa Polska (IIm), Patrycja Burtan SP Bystrzyca (IIIm)

Chłopcy: Dominik Dalecki SP Osiek (Im), Kacper Jasiński SP Ścinawa Polska (IIm), Artur Antonowicz GSP w Oławie (IIIm)

Kategoria młodziki:

Dziewczynki: Maja Sendziuk SP Osiek (Im), Dominika Tatar SP Drzemlikowice (IIm), Weronika Okrojek SP Drzemlikowice (IIIm)

Chłopocy: Karol Kowal SP Bystrzyca (Im), Mateusz Wróblewski SP Ścinawa Polska (IIm), Szymon Żytecki SP Bystrzyca (IIIm).

Gratulujemy!
fot. archiwum LZS

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.