Gmina Oława pozyskała ponad 165 tys. zł.

czwartek, 14.06.2018 - 16:15

Dwa zadania Gminy Oława znalazły się na liście operacji wybranych do dofinansowania w ramach wsparcia dla rozwoju lokalnego, w ramach inicjatywy LEADER. Dzięki temu w Bystrzycy i Jankowicach powstaną elementy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej za łączną wartość prawie 260 tys. zł., z czego 165 tys. zł będzie finansowane z Unii Europejskiej.

W Jankowicach powstanie zabudowa w postaci podestu z zadaszeniem, która będzie pełnić funkcje amfiteatru oraz będzie wykorzystywane jako kino plenerowe. Powstanie wiata integracyjna, służąca jako widownia, a w zimie, przy sprzyjających warunkach pogodowych będzie mogła być wykorzystywana jako lodowisko. Zostanie również utwardzony kostką betonową teren pomiędzy powyższymi obiektami oraz powstanie tor do gry w boule o wymiarach 4×15 m. Całkowita wartość zadania została określona na około 130 tys. zł, z czego 83 tys. zł to dofinansowanie ( 63,63% ).

W Bystrzycy, podobnie jak w Jankowicach, powstanie podest z zadaszeniem, tzw. amfiteatr oraz wiata integracyjna. W ramach zadania przewidziano dodatkowo budowę linii energetycznej zasilającej powyższe obiekty.  Wartość zadania to około 130 tys. zł, z czego 83 tys. zł to dofinansowanie.

Lista operacji wybranych do dofinansowania

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława”:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Oława, pl. marsz. J. Piłsudskiego 28, Oława 55-200 Oława. Jestem świadom/świadoma, że moja zgoda może być odwołana w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter Gminy Oława”. Usługa „Newsletter Gminy Oława” umożliwia zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji z życia gminy Oława.

Korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława” jest dobrowolne, bezpłatne, bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter Gminy Oława”, Gmina Oława pozyskuje w procesie rejestracji od zainteresowanych osób adresy poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie możliwe jest korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława”.
Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, tj. adresu e-mail, co równoznaczne jest z zaprzestaniem świadczenia usług „Newsletter Gminy Oława”.
W celu usunięcia danych należy wystosować do Gminy Oława na adres promocja@gminaolawa.pl prośbę o usunięcie danych z zasobów Gminy Oława. Mail z prośbą należy wysłać z adresu, który był podany przy rejestracji i stanowi dane osobowe użytkownika usługi „Newsletter Gminy Oława. Użytkownik otrzyma maila z potwierdzeniem usunięcia jego danych.
Administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, 71 313-30-44, sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Gminy Oława” i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa.
Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława” reguluje Zarządzenie Zastępcy Wójta Gminy Oława nr 104/2018 z dnia 25.05.2018 – Kliknij tutaj

Usługa Newslettera Gminy Oława będzie aktywna wkrótce…