• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Gmina Oława podpisała umowę na zakup samochodu do eksploatacji sieci kanalizacji sanitarnej

czwartek, 04.04.2019 - 11:40

3 kwietnia gmina Oława podpisała z wykonawcą – KANRO LTD sp. z o.o. z białostockiego umowę na dostawę samochodu specjalistycznego do eksploatacji sieci kanalizacji sanitarnej. Wykonawca dostarczy pojazd wart około 958 tys. zł. do końca października br.

Samochód zakupiono z w ramach zadania  „Uregulowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Stanowice” dofinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i środowiska 2014-2020. Inwestycja dot. budowy 21 km sieci kanalizacji sanitarnej w 10 miejscowościach gminy: Siedlcach, Zakrzowie, Drzemlikowicach, Siecieborowicach, Bolechowie, Niwniku, Godzinowicach, Marszowicach, Gaju Oławskim i Jaczkowicach.