Gmina Oława gra z WOŚP
środa, 13.11.2024 - 08:44
Jak co roku Gmina Oława gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z przyjemnością informujemy, że wniosek o utworzenie gminnego Sztabu 33. Finału został rozpatrzony pomyślnie. Obecnie poszukujemy wolontariuszy.
Jak zostać wolontariuszem?
- Należy zgłosić się do gminnego Sztabu: ul. św. Rocha 3 w Oławie, pok. Nr 24. wraz z niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem lub
- Można zarejestrować się samodzielnie, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/
Pamiętaj! – Sztab ma ograniczoną liczbę miejsce, z zgłoszenie niepotwierdzone mogą zostać odrzucone. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.
Więcej informacji na stronie: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Wyjątkowy jubileusz w Gaci!
niedziela, 14.06.2026 - 0:22 -
Czytaj dalej
Już jutro, w sobotę, Szkoła Podstawowa w Gaci w obchodzi piękny jubileusz 80-lecia swojego istnienia
piątek, 12.06.2026 - 9:09 -
Czytaj dalej
Pomost nad wodą – jak zrobić to zgodnie z przepisami?
czwartek, 11.06.2026 - 8:28