• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Gmina Oława gra z WOŚP

środa, 13.11.2024 - 08:44

Jak co roku Gmina Oława gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z przyjemnością informujemy, że wniosek o utworzenie gminnego Sztabu 33. Finału został rozpatrzony pomyślnie. Obecnie poszukujemy wolontariuszy.

Jak zostać wolontariuszem?

  • Należy zgłosić się do gminnego Sztabu: ul. św. Rocha 3 w Oławie, pok. Nr 24. wraz z niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem lub
  • Można zarejestrować się samodzielnie, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Pamiętaj! – Sztab ma ograniczoną liczbę miejsce, z zgłoszenie niepotwierdzone mogą zostać odrzucone.  Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Więcej informacji na stronie: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy