• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Głosuj na SP Marcinkowice!

czwartek, 18.02.2021 - 08:35

Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach znalazła się wśród laureatów II etapu V edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Być jak Ignacy!" Otrzymała tytuł Naukowej Szkoły Ignacego. Teraz walczy o nagrodę publiczności na portalu społecznościowym Facebook! Jedno polubienie – to jeden oddany głos. Nie czekajcie, głosujcie! Głosowanie trwa do 22 lutego, do godziny 10.00.

Z wielką radością przyjęliśmy informację o zdobyciu tytułu laureata oraz nagrody dla szkoły w wysokości 6 tysięcy złotych w II etapie V edycji programu „Być jak Ignacy” – cieszy się opiekun Małgorzata Sojka-Choptiany. – Teraz walczymy o Nagrodę Publiczności!

Oto link z pracą marcinkowickich uczniów

 

Wejdź na poniższy link i polub zdjęcie uczniów z SP Marcinkowice!

https://www.facebook.com/bycjakignacy/photos/a.1830995560414996/1830960530418499

 

Jedna dowolna reakcja np. kliknięcie Lubię to pod naszym zdjęciem to jeden głos.

Głosy można oddawać do 22.02.2021 do godziny 10:00.

Nagrodę Publiczności zdobędzie 5 szkół z największą ilością głosów.

Liczy się każdy głos.

Bardzo prosimy o głosy i udostępnienia.

To już drugi sukces uczniów z  koła naukowego ,,Edukacja kosmiczna”, którego opiekunem jest  pani Małgorzata Sojka-Choptiany. W tym roku organizator  postawił  przed opiekunami dodatkowe wymagania, których realizacja podczas nauczania zdalnego była wielkim wyzwaniem. Jednak, jak widać, udało się!

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli w zrealizowaniu zaplanowanych zadań.
Przygoda z programem trwa,  szkoła przystąpiła do kolejnego etapu, w którym realizowane są zadania związane z zagadnieniami transportu i miast przyszłości.

Tekst i zdjęcia – SP Marcinkowice

Zdjęcia – kadry z filmu z pracy marcinkowickich uczniów