Fotorelacja z Gminnego Dnia Dziecka i Rodziny w Gaci

środa, 30.05.2018 - 08:03

27 maja br., w upalną niedzielę w Gaci odbył się Gminny Dzień Dziecka i Rodziny.

Dla dzieci gmina Oława, przygotowała wiele atrakcji: przedstawienie teatralne Teatru EkoStudio z Opola “Drużyna Zet”, pokaz magii Marcina Gogołowicza, przejażdżki kucykiem, animacje, no i oczywiście cieszące się wielką sympatią najmłodszych; dmuchańce i eurobungee. Wszystkie atrakcje dla najmłodszych były bezpłatne.

Dla nieco starszych, na scenie bawiliśmy się przy muzyce disco, przy muzyce: Andre i Francesco Napoli, o tym piszemy w artykule powyżej kliknij tutaj.

Referat kultury, sportu i rekreacji działający przy Urzędzie Gminy Oława pragnie serdecznie podziękować za pomoc organizacyjną: Radzie Sołeckiej Gać i Kole Gospodyń Wiejskich Gaćaneczki, Kamili Feliszek, Sławomirowi Wróż, Pawłowi Kownackiemu, Marcinowi Krawcowi, Filipowi Zygmunt, Radosławowi Styczyńskiemu, Grzegorzowi Bubale, Wojciechowi Gogola, OSP Bolechów, OSP Osiek, Straży Gminnej.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie finansowe imprezy: Zakładowi Gospodarki Odpadami z Gać, Przedsiębiorstwu Rolno-Przemysłowemu ROLPISZ z Gać oraz firmie GAZ-SYSTEM.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. był sponsorem gminnego Dnia Dziecka w miejscowości Gać (gmina Oława).

W ramach swej działalności GAZ-SYSTEM. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu odpowiedzialnych inwestycji, kultury i sztuki, sportu czy ekologii.

Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeństwu energetycznemu kraju, wzmacniają poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM za mieszkańców regionów oraz wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region odnosił korzyści z wdrażanych projektów.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa o znaczeniu strategicznym dla polskiej gospodarki. Kluczowym zadaniem spółki jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. Rozbudowując system transportu gazu ziemnego GAZ-SYSTEM łączy oczekiwania klientów z rozwojem firmy i rynku gazu w Polsce. Długoterminowym celem działalności spółki jest zbudowanie pozycji jednego z najlepiej funkcjonujących dostawców usług przesyłowych w Europie.

Osoby bliżej zainteresowane realizacjami inwestycji firmy GAZ-SYSTEM zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.gaz-system.pl.