• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Fotogaleria z Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

piątek, 11.01.2019 - 14:41

Dzisiaj w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy mieliśmy okazje przekonać się jak uzdolnieni sią młodsi mieszkańcy naszej gminy. Odbył się bowiem Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wsłuchując się w piękne kolędy i pastorałki wyśpiewane przez uczniów jeszcze raz poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia.

Komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem, ponieważ każdy wykonawca, każdy zespół bardzo dobrze przygotował się do swojego występu. Nie tylko wokalnie, ale i pod względem stroju, aranżacji. Wykonawcy i zespoły oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-III i IV-VIII.  Ostatecznie po długiej debacie udało się wyłonić zwycięzców:

Soliści młodsi:
I Zuzanna Mykita
II Kamil Przybycień
III Karolina Ochyra oraz duet: Maja Jaworska i Marcelina Niedźwiedź

Zespoły młodsze:
I SP Marcinkowice,
II Schola Parafialna “Milusińscy Pana” z SP Bystrzyca
III Oddział przedszkolny GSP w Oławie

Soliści starsi:
I Emilia Skorupa
II Oliwia Żyła
III Jowita Juszczak

Zespoły starsze:
I „Rivendell” Chór z GSP w Oławie
II SP Ścinawa Polska, SP Marcinkowic
III SP„Słonecznik” z SP Bystrzyca, SP Drzemlikowice

Festiwal prowadziła Dorota Semenowicz.
Skład komisji: dyrektor SP Bystrzyca – Anna Chlebosz, podinsp. ds. kultury, sportu i rekreacji Urzędu Gminy Oława – Karolina Masztalerz, dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty w Oławie Stanisław Górka.

VII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek – 1

Gepostet von Gmina Oława am Freitag, 11. Januar 2019

 

VII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek – 2

Gepostet von Gmina Oława am Freitag, 11. Januar 2019

 

Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek 3

Gepostet von Gmina Oława am Freitag, 11. Januar 2019

 

 

 

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.