Elektrośmieci oddajesz – drzewko dostajesz
środa, 15.03.2023 - 09:02
Zapraszamy mieszkańców gminy do wzięcia udziału w akcji. Za dostarczony do PSZOKu zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny w dniach od 15 marca do 30 maja dostaną Państwo sadzonkę drzewka typu miododajnego: klon jawora, dzika jabłoń i dzika róża.
Regulamin akcji – kliknij tutaj