• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Dziękujemy, że byliście z nami

wtorek, 31.08.2021 - 10:49

Jak zwykle podczas dożynek gminnych mogliśmy liczyć na pyszne wypieki naszych pań, smalec z ogórkami, czy inne domowe wyroby. No i oczywiście miody. Dziękujemy wszystkim naszym wystawcom: Kołom Gospodyń Wiejskich: z Godzikowic, z Ścinawy, GAĆaneczkom z Gaci, sołectwu Chwalibożyce i Zabardowice oraz panu Kazimierzowi Mądrzykowi ze Ścinawy.