• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Dwa razy brąz dla Małgorzaty Biegańskiej

poniedziałek, 13.12.2021 - 09:10

5 grudnia w Lutyni pod Wrocławiem odbył się Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży i Licealiady Młodzieży w Karate Olimpijskim zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy i klub Budokan Wrocław.

Był to debiut Karate Olimpijskiego w organizowanych cyklicznie imprezach sportowych przez Szkolny Związek Sportowy, w których uczniowie biorący udział w rywalizacji reprezentują szkoły do których uczęszczają. Mieszkanka Niemila Małgorzata Biegańska wywalczyła dla swojej szkoły, tj. Liceum Ogólnokształcące nr 1., im. Jana III Sobieskiego w Oławie, dwa trzecie miejsca w konkurencjach KUMITE i KATA (walka i układy karate). Gratulujemy!

Warto wspomnieć, że Małgosia karierę sportową rozpoczęła od treningów w Bystrzycy, pod okiem swojego taty Przemysława Biegańskiego, który od 2012 roku prowadzi zajęcia karate w tej podoławskiej miejscowości.

fot. archiwum trenera