Drużyna z SP Bystrzyca zwycięzcą Turnieju o Puchar Wójta Gminy Oława I Komendanta Policji w Oławie

piątek, 03.02.2023 - 09:56

II miejsce wywalczyła drużyna z SP Marcinkowice, III – SP Chwalibożyce.

Turniej odbył się wczoraj w hali sportowej w im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu w ramach działań informacyjno – edukacyjnych „Uzależnia mnie tylko sport”. W rozgrywkach brały udział drużyny klas VI-VIII szkół gminy Oława.
Podczas spotkania wybrano najlepszego piłkarza Turnieju, został nim Kacper Białek z SP w Bystrzycy, tytuł najlepszego strzelca otrzymał Bartłomiej Bajor z SP w Drzemlikowicach, a najlepszym bramkarzem został Szymon Wójcik ze SP w Bystrzycy. Gratulujemy!
Na zakończenie po zaciętej rywalizacji wszystkie drużyny rozegrały towarzyskie mecze z drużyną oławskiej Policji.
Puchary wręczali: wójt gminy Oława Artur Piotrowski oraz z-ca komendanta Policji w Oławie Wojciech Maćkowski.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za sportową rywalizację!