Drużyna z Sobociska najlepsza w turnieju piłki nożnej seniorów LZS
18 lutego w hali im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci rozebrano turniej Piłki Nożnej Seniorów LZS. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn. I miejsce wywalczyła drużyna z Sobociska, II – z Siedlec, III – z Godzikowic.
Mecz finałowy pomiędzy Sobociskiem, a Siedlcami zakończył się dwubramkowym remisem. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, 3:1 dla Sobociska. W meczu o III miejsce Godzikowice pokonały Chwalibożyce 3:0.
Organizatorzy LZS ufundowały zwycięzcom pierwszych trzech miejsc puchary oraz sprzęt sportowy. Nagrodę otrzymał również najlepszy bramkarz turnieju – zawodnik z Sobociska. Gratulujemy!
fot. archiwum organizatora
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12 -
Czytaj dalej
Uwaga w związku z awarią, jutro nie będzie wody w miejscowościach: Gać, Maszków, Psary
wtorek, 16.06.2026 - 14:27