• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Dobra Noc w marcinkowickiej szkole

czwartek, 15.02.2018 - 08:30

Z piątku na sobotę uczniowie klasy Va spędzili niezwykłą noc w szkole. Była to noc pełna atrakcji i zabawy. Rozpoczęła się od pełnych humoru i śmiechu zabaw integracyjnych. Były kalambury, ukryta czekolada, tajemnicze pytania, aleja gwiazd i wiele, wiele innych.

Na kolację wspólna smakowita pizza, a później wieczór filmowy, który skończył się prawie nad ranem. Oczywiście nie mogło zabraknąć bitwy na poduszki, która została uwieczniona na zdjęciach.
Uczniowie mogli poznać szkołę z innej perspektywy, nie tylko jako budynku, do którego trzeba przyjść rano z odrobionymi lekcjami i pełną głową wzorów, pojęć oraz informacji. Ale także miejsca, gdzie można coś zorganizować, dobrze się bawić i miło spędzić czas. W nocnej imprezie wzięło udział 22 uczniów pod opieką wychowawczyni Barbary Kołodziej oraz taty jednej z uczennic Pana Michała Skalnego.
B.K.
fot. archiwum szkoły