Bystrzyckie pierwszaki złożyły ślubowanie
czwartek, 20.10.2022 - 12:21
13 października w SP Bystrzyca odbyło się pasowanie na ucznia klas pierwszych. Po przywitaniu uczniów, rodziców i zaproszonych gości dyrektor szkoły Anna Chlebosz razem z wójtem gminy Oława Arturem Piotrowskim dokonali symbolicznego pasowania na ucznia.
O oprawę artystyczną zadbali koleżanki i koledzy z klas III. Były dyplomy, upominki od wójta, pamiątkowe zdjęcia i dużo pozytywnych emocji.
Więcej zdjęć z pasowania: https://olawa24.pl/artykul/bystrzyca-pierwszaki-pasowane-zdjecia/1283081
fot. Olawa24.pl
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Wyjątkowy jubileusz w Gaci!
niedziela, 14.06.2026 - 0:22 -
Czytaj dalej
Już jutro, w sobotę, Szkoła Podstawowa w Gaci w obchodzi piękny jubileusz 80-lecia swojego istnienia
piątek, 12.06.2026 - 9:09 -
Czytaj dalej
Pomost nad wodą – jak zrobić to zgodnie z przepisami?
czwartek, 11.06.2026 - 8:28