• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Bystrzyckie pierwszaki złożyły ślubowanie

czwartek, 20.10.2022 - 12:21

13 października w SP Bystrzyca odbyło się pasowanie na ucznia klas pierwszych. Po przywitaniu uczniów, rodziców i zaproszonych gości dyrektor szkoły Anna Chlebosz razem z wójtem gminy Oława Arturem Piotrowskim dokonali symbolicznego pasowania na ucznia.

O oprawę artystyczną zadbali koleżanki i koledzy z klas III. Były dyplomy, upominki od wójta, pamiątkowe zdjęcia i dużo pozytywnych emocji.

Więcej zdjęć z pasowania: https://olawa24.pl/artykul/bystrzyca-pierwszaki-pasowane-zdjecia/1283081

fot. Olawa24.pl