• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Brązowy medal dla mieszkanki Niemila w Międzynarodowym Turnieju Karate WKF

środa, 17.03.2021 - 08:11

6 marca br. w Bydgoszczy odbyły się pierwsze w tym roku zawody rankingowe ,,XX Central Europe Open”. W rywalizacji brało udział 716 zawodników z 63 klubów, w tym mieszkanka gminy Oława Małgorzata Biegańska. Młoda zawodniczka z Niemila uplasowała się na trzeciej pozycji, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy!

Ciekawostką jest, że swoje pierwsze kroki z karate Małgosia stawiała w Bystrzycy pod okiem swojego taty, a zarazem trenera Przemysława Biegańskiego. Aktualnie trenuje z kadrą klubu BUDOKAN  WROCŁAW oraz w Gminnym Stowarzyszeniu KOLIBER w sekcji w Radwanicach, wciąż pod okiem swojego taty. Młoda zawodniczka zdobywając kolejne medale, kontynuuje sukcesy swojego rodzica. Jeszcze raz gratulujemy zarówno zawodniczce, jak i trenerowi.

fot. archiwum zawodniczki