Brąz na Mistrzostwach Polski w Karate
12-13 listopada w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. Udział w nich brała mieszkanka gminy Oława z miejscowości Niemil, która w konkurencji U-21 do -50 kg uplasowała się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal.
Warto wspomnieć, że Małgorzata staje na podium w Mistrzostwach Polski regularnie już od 2020 roku. W 2020 roku złoty medal, 2021 roku dwa medale w dwóch konkurencjach srebro i brąz i teraz 2022 rok brązowy krążek. Swoje pierwsze kroki Małgosia stawiała w pod oławskiej Bystrzycy trenując pod okiem swojego taty Przemysława Biegańskiego, który do dnia dzisiejszego od 2012 roku prowadzi treningi karate w szkole w Bystrzycy, a jego córka Małgosia trenuje teraz w jednym z największych klubów karate w Polsce WKSA BUDOKAN WROCŁAW.
fot. archiwum klubu