• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Biblioteka w Godzikowicach przyjazna dzieciom

środa, 04.04.2018 - 09:05

W Bibliotece Publicznej w Godzikowicach zimą dzieci się nie nudziły: grały w szachy i inne gry planszowe, czytały w czytelni nowe książki, korzystały z komputera i internetu. Biblioteka ogłosiła konkursy plastyczne na : najładniejszą zakładkę do książki oraz konkurs pt. "Bajkowe zwierzaki".

Najlepsze prace zostały nagrodzone. Dzieci otrzymały także dyplomy. Biblioteka w Godzikowicach zbiera też nakrętki dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom “Tęcza” w Oławie dlatego prosimy wszystkich chętnych o udział w tej pożytecznej akcji wspierającej rehabilitację dzieci.

Agnieszka Klimkiewicz.
fot. archiwum biblioteczne

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.