26 sierpnia 2017 r. w Siedlcach odbyły się Dożynki Gminy Oława. Podczas imprezy oddano do użytku siedleckim druhom i sportowcom z Klubu Sportowego Błękitni Siedlce nowo wybudowaną remizę OSP wraz z zapleczem sportowym.

Tradycyjnie wybieraliśmy najładniejsze wieńce dożynkowe, I m. zajął wieniec twórców z Jankowic Małych, IIm. ex aequo  z Chwalibożyc i Gaci. III m. zajął wieniec z Godzikowic. Podczas dożynek odbył się również konkurs na najlepszą nalewkę owocową. Komisja konkursowa uznała, że Im. należy oddać nalewce Rady Sołeckiej Gaci, IIm. – KGW Owczary, IIIm.-Klubu Seniora “Magnolia” z Marcinkowic.