Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka i Rodziny – 27 maja

piątek, 11.05.2018 - 10:42

Zapraszamy w niedzielne popołudnie 27 maja do Gaci, gdzie na terenach za halą sportową będziemy bawić się z okazji Gminnego Dnia Dziecka i Rodziny. Wstęp wolny.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji: m.in. przedstawienie teatralne „Drużyna Zet” w wykonaniu EkoStudio z Opola, i pokaz iluzji Marcina Gogołowicza. Będą dmuchańce, eurobungee, trampoliny, przejażdżki kucykiem oraz animacje i wiele innych.

Dla nieco starszych dzieci i rodziców na scenie wystąpią gwiazdy disco polo i italo disco: Andre i Francesco Napoli.
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły na plakacie i poniżej.

Pokaz iluzjonisty Marcina Gogołowicza

Podczas występu iluzjonista dostarcza dzieciom niezapomniane widowisko połączone z dużą dawką humoru. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego cały pokaz prezentowany jest na luzie i zrobiony w ten sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów.

Marcin Gogołowicz – przygodę z iluzja rozpoczął już jako dziecko. Lata ćwiczeń, upór oraz pasja z czasem zaczęły przynosić oczekiwane efekty – iluzja zaczęła przypominać prawdziwą magię.. Przełom nastąpił w 2005 rok, gdy wyjechał do Stanów Zjednoczonych, kolebki współczesnej magii. Przez kolejne lata szkolił się pod okiem mistrzów iluzji i osiągną wysoki poziom sztuki. Od 2008 roku występuje jako zawodowy magik iluzjonista.

fot. magiailuzji.pl

Francesco Napoli

Gwiazda tzw. italo disco, karierę rozpoczął w latach 80. Znany z przebojów: „Balla Balla”, „Borneo”, „Piano piano”, „Marina” oraz przebój z ostatniej płyty „Lady Fantasy”. Płyta „Lady Fantasy” sprzedała się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy w 44 krajach. Po raz pierwszy gościł w Polsce w 1988 roku na zaproszenie organizatorów Festiwalu w Sopocie.

fot. archiwum artysty

Andre z zespołem

Andre to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, lider zespołu, autor większości tekstów. Zadebiutował na scenie w 2010 roku i szybko zdobył rzesze fanów. Obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych artystów disco polo.

Gwiazdę disco polo gościliśmy już w gminie Oława, podczas koncertu doskonale bawiliśmy się przy największych jego hitach: „Ale, ale Aleksandra”, „Czarodziejko Serc Złodziejko”. Sympatyczny wokalista bardzo szybko rozruszał liczną widownię, rozdawał autografy, płyty i chętnie pozował do zdjęć.

fot. archiwum artysty

Tak bawiliśmy się na koncercie Andre w 2016r.: