Wyłożone projekty miejscowych planów: Chwalibożyc, Jankowic Małych oraz Ścinawy i Ścinawy Polskiej

czwartek, 12.04.2018 - 10:00

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) bip.gminaolawa.pl zostały dzisiaj opublikowane projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie wsi: Chwalibożyce, Jankowice Małe oraz Ścinawa i Ścinawa Polska.

Z dokumentacją  można zapoznać się również w pok. nr 19 (II p.) w budynku głównym Urzędu Gminy Oława, na pl. marsz. J.Piłsudskiego 28 w Oławie.

Dyskusję publiczną nad przyjętymi rozwiązaniami w projektach zaplanowano na 18 kwietnia, do 28 maja można wnosić  uwagi do wójta. Uwagi należy złożyć na piśmie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres gp@gminaolawa.pl z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Szczegóły w obwieszczeniach na stronie BIP wraz z dokumentacją planistyczną;