Super Rally – pierwsi zawodnicy przyjechali na oławski Rynek

piątek, 02.03.2018 - 14:28

Pierwsi zawodnicy I rundy rajdu Super Rally przyjechali już do miasteczka rajdowego zlokalizowanego na oławskim Rynku. Od 15.00 rozpocznie się rejestracja zawodników oraz badania kontrolne pojazdów. Zgłoszone załogi dokonają też objazdu trasy.

Zawody rozpoczynają się jutro o 9.00 startem
honorowym z oławskiego Rynku, ale prawdziwa rywalizacja przebiegać będzie po drogach polnych gminy Oława – okolice Osieka i Godzikowic (mapka poniżej). Odcinki testowe liczą po 20 km. Szybkie trasy zostaną spowolnione szykanami w tym sławną z epilogu beczką przed zdradliwym mostkiem, a łączna długość wytyczonych odcinków wyniesie ponad 100 km.

Poniżej zamieszczamy mapkę. Zapraszamy serdecznie do kibicowania i oglądania motocykli, quadów, samochodów terenowych.