Jubileusz 50-lecia służby Władysława Baranieckiego

czwartek, 17.05.2018 - 12:01

6 maja odbyła się uroczystość 50-lecia służby w Ochotniczej Straży Pożarnej Władysława Baranieckiego, prezesa OSP w Siecieborowicach.

W liście skierowanym do jubilata zastępca wójta Teresa Jurijków-Górska złożyła gratulacje i wyrazy uznania. Podziękowała za wieloletnie sprawne zarządzanie jednostką – „za codzienną gotowość ochrony bezpieczeństwa i mienia mieszkańców, nie tylko Siecieborowic, ale całej naszej gminy. Dziękujemy za ofiarność, poświęcenie i liczne wyzwania, które druh ochotnik musi pogodzić z życiem rodzinnym i zawodowym.”

Na uroczystości, wśród zaproszonych gości obecne były z Urzędu Gminy Oława: sekretarz gminy Oława Maria Bożena Polakowska oraz skarbnik Danuta Król.

Przyłączamy się do życzeń i gratulacji.

fot. Tadeusz Frysztak UG Oława